AK Parti Kırıkhan Belediye Başkan Adayı Merakla Bekleniyor

   29 Mart 2009 tarihinde yapılacak olan Mahalli idareler Yerel Seçiminde Kırıkhan Belediye Başkan Adayları netlik kazanırken AK Parti Kırıkhan Belediye Başkan Ada- yı’nın isminin netlik kazanmaması ilçede merakla bekleniyor.
 Yapılacak olan Belediye seçimlerinden Demokrat Parti Adayı Ayhan Yavuz, MHP Adayı Murat Sakman, CHP Aday’nın büyük bir ihtimalle Uğur  Kurtoğlu’nun olacağı söylenirken AK Parti’den Belediye Başkan Adaylığı için müracaat eden, Altı Aday Adayı’nın içinden bazı isimlerin gündeme geldiği ileri sürülüyor. AK Parti Genel Merkezinin Kırıkhan Belediye Başkan Adayı’nı belirlemesinde de çok hassas durduğu ince eleyip sık dokuduğu söylenirken Bölge Milletvekili Abdulhadi Kahya ve Grup Başkanvekili Sadullah Ergin’in  Kırıkhan Belediye Başkan Adayı’nı belirlemede Aday Adaylarının baskısı sonucu  zorlandıkları konuşuluyor.
 AK Parti Grup Başkanvekili ve Hatay Milletvekili Sadullah Ergin ile Kırıkhan Belediye Başkan Aday’lığı konusunda Telefonla görüşen Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Nejdet Arslanhan’a “Kırıkhan önem verdiğimiz bir ilçemiz hepsi birbirinden becerikli Altı Aday Adayı Arkadaşımız var Aday belirlemede hiç acele etmiyoruz 17 Şubat 2009 tarihine kadar günümüz var. Hatay’ın haricinde bir çok ilimizin Adayı’da şuan belli değil, size buradan diyebilirim ki AK Parti’mize gönül vermiş Kırıkhan’lı hemşerilerim hiç merak etmesin Adayımızı belirler Kırıkhan’da da Hatay’ın Tüm ilçelerinde de tüm Belediyelerin AK Parti’li olacağının sözünü veriyorum”dedi.

2 comments on “AK Parti Kırıkhan Belediye Başkan Adayı Merakla Bekleniyor
  1. necmi demirtaş bey bu kırıkhan halkı kırıkhan icin calışan adamı harcarlar örnek murat sakman kırıkhanı kırıkhan yaptı 4 yılda ama adamı bir kalem de sildiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir